Статті

Онлайн-шопінг — це справжній сучасний тренд, що не втрачає актуальності. Люди все частіше купують речі не в офлайн-точках продажу, а саме в інтернеті: це дуже зручно, значно заощаджує час і гроші. І тому зараз дуже важливо приділяти увагу не лише якості відправлених товарів. Особливого значення набуває упаковка для інтернет-магазинів. Коробки мають бути такими, щоб забезпечити збереження товарів у початковому стані. Ще одне не менш важливе завдання пакування — сприяти позитивному сприйняттю бренду і підвищувати лояльність покупців до нього. На все це здатна на перший погляд звичайнісінька пакувальна коробка. На що звертати увагу під час вибору тари для пакування інтернет-замовлень — читайте в нашій статті. 

Замовлення піци додому та в офіс — послуга, що користується шаленою популярністю у сучасних споживачів. Досвідчені власники піцерій ніколи не забувають, що пакування піци є невіддільною частиною продукту, його зовнішньою характеристикою. Саме тому якостям і властивостям такої тари варто приділяти особливу увагу. Як вибрати коробку для піци? Розкажемо в сьогоднішній статті.

Щоб виконувати своє основне призначення, пакування має бути міцним, гарним і зручним у використанні. Усі ці якості залежать безпосередньо від умов зберігання пакувальних матеріалів. Пропонуємо розібратися, як правильно зберігати тару, щоб вона не втратила своїх первинних характеристик і могла застосовуватися впродовж тривалого часу.

У сучасному світі навряд чи можна уявити будь-яке виробництво, транспортну, логістичну компанію або торгову точку без щоденного застосування різноманітних пакувальних матеріалів. Та й побут кожного з нас без присутності тари теж був би дуже складним і незручним. Без неї не обходиться жоден подарунок, перевезення товарів і переїзд у нове житло. І це лише частка процесів, які без використання коробок і пакетів були б просто неможливими.

Якісне і надійне пакування здатне захистити продукти, речі та інші товари під час їхнього зберігання й транспортування, а також подбати про збереження їхньої форми, вмісту та властивостей у неушкодженому стані. Ось чому дуже важливо правильно підібрати тару, що найбільше підходить для конкретного типу товару. Для перевезення різних категорій товару можна скористатися гнучкою упаковкою або жорсткими контейнерами. Пропонуємо розібратися, яка тара потрібна саме для вашої продукції та чим відрізняються різні види місткостей.

Пакування з картону сьогодні має неабиякий попит, адже без такої тари складно уявити будь-яке сучасне виробництво або звичайний переїзд під час переїзду. Вибраний вами картон для коробок або інших потреб має бути міцним, жорстким і стійким до зовнішніх пошкоджень. Саме тому перед придбанням цього матеріалу не завадить ознайомитися з його характеристиками та особливостями застосування. Картон — це щільний, нерідко багатошаровий матеріал товщиною 0,3–5 мм, який отримують під час перероблення та пресування волокнистої маси. Сировиною для виробництва є целюлоза (зокрема невибілена) або макулатура.

Будь-який переїзд супроводжується транспортуванням необхідних і важливих речей, до яких ви звикли або тих, що дорогі вашому серцю. Такі речі потрібно запакувати та перевезти на нове місце, і для цього знадобиться відповідна тара. Найкращий помічник під час пакування речей — картонні коробки для переїзду, в яких ваші цінності залишаться неушкодженими та в цілості доїдуть до кінцевого пункту. Замовити міцну, якісну і зручну тару за помірною ціною ви можете в компанії «Васіліск». Ми понад 20 років займаємося виробництвом і продажем ящиків, гофротари, лотків, мікрогофрокартону та інших видів місткостей. 

Нове сторіччя тільки посилило проблеми екології і ще більше загострило питання збереження природних ресурсів. У зв'язку з цим все більш актуальною стає повсюдне впровадження передових технологій, які б дозволяли максимально раціонально і без нанесення шкоди навколишньому середовищу використовувати вторинну сировину. Це в повній мірі відноситься і до сфери створення пакувальної тари із вторинної сировини. Тим більше що на ринку все більшим попитом користуються практичні і зручні гофроящики. Цей вид упаковки має відкриті клапани кришки, які при перевезенні або зберіганні товарів герметично закриваються за допомогою скотч стрічки.

Різноманітність сучасних видів пакувального матеріалу дозволяє легко підібрати потрібну різновид. Виробництво гофротари сьогодні дуже затребуване. Більшість виробників вважають за краще упаковку з гофрокартону. Чому тара з гофрокартону вважається однією з найбільш зручних?

Відповідь на питання, чи може упаковка бути краще подарунка, досить суб'єктивний. Зрозуміло, і подарунки, і упаковки бувають найрізноманітніші. У них виражаються і смаки дарувальника, і загальний рівень культури, і, звичайно, ставлення до людини, якій подарунок призначений. Тому спробуємо обійти «гострі» кути поставленої проблеми і скажемо про те, який сьогодні може бути упаковка, як її можна найефектніше використовувати.

Овочі мають перевагу перед фруктами - вони менш вибагливі до зовнішніх умов зберігання, а тому можуть довше зберігати свої властивості. Але, тим не менше, питання, в чому зберігати овочі краще, також актуальне.

При виборі товару потенційним покупцем не останню роль грає ефектна і якісна упаковка. Тому вимоги до її дизайну дуже високі. Дизайнерські рішення по упаковці товару взаємопов'язані з фірмовим стилем. Упаковка повинна мати легко впізнаване художнє оформлення, яке зв'язується з певним виробником або брендом.

Експерти відзначають, що розширення сервісу з продажу різних напівфабрикатів, страв швидкого приготування, масова реалізація і споживання продуктів з невеликими термінами придатності спричинило стрімке зростання попиту на якісну упаковку на ринку України.

Привабливий зовнішній вигляд і екологічність, дешевизна і міцність, зручність складання і незначну вагу - все це зумовило затребуваність тари з гофрокартону. Ящики з гофрокартону можуть грати роль індивідуальної упаковки або бути транспортною тарою.

Важко уявити велике підприємство без наявності фірмової тари і впізнаваною упаковки. Крім цього велике виробництво має на увазі великі обсяги товарів, що в свою чергу обумовлює індивідуальне виготовлення тари і упаковки для Ваших товарів.

Велика частина вироблених де-небудь товарів потрібно зберігати, перевозити, продавати споживачеві в тарі або упаковці. Упаковка - це захисна частина самого товару. Вона зберігає його при перевезеннях і продажу. На відміну від упаковки, тара - це одна з частин упаковки, що представляє собою фабрикат для приміщення туди товару, сипучого, рідкого або твердого. Вона зазвичай продається як з самим продуктом, так і окремо. На сучасному ринку можна побачити велику кількість видів тари: картонні коробки, бочки, ящики, Гофрокоробки, пляшки, кошики та інше.

У повсякденному житті мало хто звертає уваги на упаковку, сприймаючи, як щось само собою зрозуміле. Тим часом, жодна сфера нашої діяльності немислима без упаковки. А ось яку вибрати упаковку багато вирішують по свойму. До то схиляється більше в дерев'яні коробки та ящики, віддаючи історичного досвіду. Для сучасних людей більш надійним є пластик і поліетилен, хоча екологія теж не стоїть на місці. Картонна упаковка, гофроящики, гофрокороба, гофрокартон, в які упаковується більшість товарів, економлять простір, зберігають упаковані в них предмети під час транспортування і спрощують вантажно-розвантажувальні роботи.

Кожен товар потребує своєї оригінальної і яскравої упаковки. Адже вона його обличчя, за якою складається перше враження покупця про споживаний товар. Багато дослідів показали, що товар користується більшим попитом через гарну упаковку. при всьому тому що навіть внутрішня начинка буде однакова. Однією з популярних упаковок вважається картонна упаковка.

Картон є одним з найбільш поширених матеріалів в світі для використання в якості упаковки. Упаковка з гофрокартону використовують в промисловості, що відрізняється малою вагою, вартістю, дешевизною, але високими фізичними параметрами. Особливістю виробництва картону є можливість використовувати матеріал, отриманий з макулатури, що позитивно з точки зору економії ресурсів і захисту навколишнього середовища.

Популярність мікрогофрокартону або картонної упаковки зростає з кожним роком. Цей матеріал є ідеальною упаковкою для великого асортименту товарів, які вимагають не тільки дбайливого зберігання, але і привабливого зовнішнього вигляду. Використання картону в різних видів упаковки і для різних товарів, очевидна сьогодні і багато років тому, адже такий матеріал є екологічним.