Як замовити подарункову упаковку для алкоголю?
Кроки:
Розробка конструкції упаковки;
погодження конструкції, її перевірка на брак, виробництво пробного зразку (при бажанні замовника);
розробка дизайну (як правило, дизайн розробляється замовником);
погодження дизайну, виготовлення світлопроби (при потребі);
виготовлення упаковки;
видача замовлення замовнику.

Елітне спиртне і проста пляшка горілки - це різні речі. А це означає, що упаковка спиртних напоїв безпосередньо залежить від виду спиртного. Оформлення має підкреслювати своєрідність напою, щоб отримав подібний презент, вже уявляв і починав смакувати вміст. ПП Васіліск має великий асортимент упаковки для алкоголю.

 

виготовлення подарункової упаковки для алкоголю

 

Упаковка для спиртних напоїв покликана надати подарунку:

  • солідності,
  • показності,
  • підкреслити ставлення того, хто дарує.

Купуйте подарункові коробки для алкоголю - це може стати досить цікаво і неординарно, якщо оформити її, наприклад, в дусі національної специфіки місцевості, де він зроблений. Для справжніх поціновувачів це буде неймовірно цінним подарунком. Сувенірна упаковка для напоїв здатна надати їм вигляду цінного корпоративного подарунка.

 

упаковка для алкоголю на виносупаковка спиртних напоїв

 

Варіанти конструкції упаковки для спиртних напоїв

Індивідуальна упаковка для напоїв може бути оснащена додатковими конструктивними рішеннями. По-перше, зручним елементом є вирубна ручка. Завдяки їй, доставка товару до точки продажів і подальше переміщення кінцевим покупцем стає легким і необтяжливим.

Деякі картонні упаковки для алкоголю забезпечуються круглим отвором в верхньому клапані кришки. Як правило, верхня частина коробки нижче самої скляної тари і шийку пляшки просовується саме в цей отвір. Таким чином, можна створити цікавий привабливий образ продукту.

Упаковка для алкоголю на винос містить демонстраційне віконце в лицьовій поверхні картонної упаковки і ручок. Залежно від форми віконця можна додати той чи інший відтінок іміджу продукту і найбільш наочним чином продемонструвати товар «обличчям».

 

виготовлення подарункової коробки для алкоголювиготовлення упаковки для спиртних напоїв

 

Подарункова коробка для алкоголю: особливості

Дизайн упаковок може бути обраний на ваш розсуд. Варто зазначити, що якісна коробка з картону, МГК або гофрокартону захищає продукт від пошкодження, що не менш важливо. Відсутність надійного ящика або упаковки для напоїв підвищує ризик псування товару: від етикетки до самої скляної тари, а отже, значно збільшує збитки виробника. Справа в тому, що стінки коробки беруть на себе вертикальне навантаження під час штабелювання. Більш того, гофрокартон за рахунок своєї багатошарової структури з порожніми областями працює як амортизатор. Тому коробки для алкоголю виготовляють переважно з гофрокартону. Варіантів упаковки спиртних напоїв і декору вашого подарунка безліч. Все безпосередньо залежить від ваших побажань і фінансових можливостей.

Також наша компанія займається виготовленням гофротар, асортимент яких можна подивитись за посиланням.

Якісне виробництво упаковки для напоїв від ПП Васіліск

Наші переваги
Більше 20 років на ринку
Більше 3 млн м2 упаковки в рік
Гарантія якості
Запитання/відповідь

Упаковка для алкоголю - це в першу чергу демонстрація продукту, його елітності і престижу. А тому стильна, витончена, інформативна упаковка здатна підвищити довіру і лояльність до товару, підкреслити його переваги і вивести продажу на новий, більш високий рівень.

Індивідуальна упаковка для бутильованої продукції може бути оснащена додатковими конструктивними рішеннями. По-перше, зручним елементом є вирубна ручка. Завдяки їй, доставка товару до точки продажів і подальше переміщення кінцевим покупцем стає легким і необтяжливим.
Деякі картонні упаковки для алкоголю забезпечуються круглим отвором в верхньому клапані кришки. Як правило, верхня частина коробки нижче самої скляної тари і шийку пляшки просовується саме в цей отвір. Таким чином, можна створити цікавий привабливий образ продукту.
Упаковка для алкоголю на винос містить демонстраційне віконце в лицьовій поверхні картонної упаковки і ручок. Залежно від форми віконця можна додати той чи інший відтінок іміджу продукту і найбільш наочним чином продемонструвати товар «обличчям».

Дизайн упаковок може бути обраний на ваш розсуд. Варто зазначити, що якісна коробка з картону, МГК або гофрокартону захищає продукт від пошкодження, що не менш важливо. Відсутність надійного ящика або коробки підвищує ризик псування товару: від етикетки до самої скляної тари, а отже, значно збільшує збитки виробника. Справа в тому, що стінки коробки беруть на себе вертикальне навантаження під час штабелювання. Більш того, гофрокартон за рахунок своєї багатошарової структури з порожніми областями працює як амортизатор. Тому коробки для алкоголю виготовляють переважно з гофрокартону. Варіантів упаковки спиртних напоїв і декору вашого подарунка безліч. Все безпосередньо залежить від ваших побажань і фінансових можливостей.

Виготовлення упаковки під алкоголь починається з визначення концепції. Для цього ми вивчаємо переваги Вашого продукту, особливості товарів конкурентів. Після цього розробляється крій і дизайн упаковки, надається її прототип, і починається безпосередня робота з виробництвом і післядрукарської обробкою упаковки. У разі, якщо у вас вже є готове рішення дизайну - ми приступаємо до роботи відразу ж після звернення до нас.

Наші клієнти