Виготовлення POS матеріалів

Абревіатура «POS-матеріали» походить від англійського «point of sales», або «місця продажів». Рекламний потенціал торгового залу, в якому і приймається остаточне рішення про покупку, ретельно досліджений і досить давно успішно використовується в Європі і Америці.

Сьогодні, виготовлення POS-матеріалів - це найбільш ефективний спосіб управління увагою покупця в місцях продажів. Вони підвищують впізнаваність бренду, тим самим збільшуючи ймовірність покупки товару.

На сьогодні такі матеріали - необхідні атрибути виставок, презентацій та безпосередніх місць продажів.

виготовлення pos матеріалів

 

Виробництво POS матеріалів

Ми виготовляємо різні POS матеріали:

 • воблери та шелфтокери,
 • стопери, диспенсеры та лотки-диспенсери,
 • дісплеї, подіуми, бодістенди і т.д.

Все рекламні носії виконуються в найкоротші строки за оптимальними цінами. Виготовлення POS матеріалів в Києві включає розробку дизайну, створення та затвердження макета і його виконання. Наші фахівці, пройшовши всі стадії виготовлення, представлять якісний і надійний результат.

Призначення POS матеріалів з картону для магазину

Завдання цих матеріалів - популяризація продуктів і послуг компанії. Вони, як ніяка інша продукція, здатні донести інформацію про фірму великій кількості потенційних клієнтів.

POS матеріали є дуже популярним рекламним інструментом. Ті матеріали, які пропонуємо ми, привертають увагу покупців на певний товарний бренд. Основна мета матеріалів для просування бренду полягає в тому, що б продавати той чи інший продукт. 

POS матеріали з картону зустрічаються абсолютно різних конструкцій і розмірів.

Виробництво POSM в Києві - наші переваги

Компанія "Василіск" займається виробництвом POSM вже не перший рік, тому наші матеріали:

 • легкі і міцні;
 • прості в збірці,
 • компактні;
 • зручні і довговічні в експлуатації;
 • надійно захищені від вандалізму.

На відміну від інших рекламних носіїв, вони не викликають роздратування і мають набагато нижчу вартість контакту. Вони економлять час і направляють відвідувача магазину до покупки.

Відгуки клієнтів

Як замовити POS-матеріали?

Ви можете замовити POS-матеріали у компанії "Васіліск" декількома способами:

 • замовити через сайт,
 • подзвонити за телефонами 099 524 25 85, 044 223 02 55, 050 310 89 72,
 • надіслати листа на будь-яку електронну пошту pak2006@ukr.net, pak_2009@ukr.net, mr.akruglov@gmail.com
 • приїхати до нас у офіс за адресою м. Київ, вул. Леся Курбаса, 2Б
замовити pos матеріали в Києвівиготовлення pos матеріалівpos матеріали з картону

 

Замовити ПОС-матеріали від "Васіліск" - економія часу та грошей!

Наші переваги
 • БІЛЬШЕ 20 РОКІВ НА РИНКУ
 • БІЛЬШЕ 3 МЛН М2 УПАКОВКИ В РІК
 • НАШІ НАГОРОДИ
  Детальніше
 • ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ
 • ВПРОВАДИЛИ ISO 9001
  Закрити
Чому ми

Ми маємо замкнутий цикл виробництва - від виготовлення власного гофрокартону до випуску готових виробів будь-якої конфігурації на автоматизованому обладнанні нового покоління

Замовити
Наші клієнти
Запитання/відповідь

POS-матеріали (POS materials, POS - point of sales - місце продажу) - це матеріали, що сприяють просуванню бренду або товару в місцях продажів (світлові панелі, шелфтокери, Цінникоутримувачі, воблери, цінники, стопери, промостойки, диспенсери, пластикові лотки, прапорці , упаковка, викраски, наклейки, декоративні магніти, підставки під кружки, чашки, склянки, постери, пластикові папки, портфелі, бирки, календарики, листівки, блокноти, лінійки, брелоки, закладки та інші сувенірні вироби, поширювані в місцях продажів). POS-матеріали служать для додаткового залучення уваги і ефективного просування товарів.

Завдання POS матеріалів для магазинів - популяризація продуктів і послуг компанії. Вони, як ніяка інша продукція, здатні донести інформацію про фірму великій кількості потенційних клієнтів.

POS матеріали є дуже популярним рекламним інструментом. Ті матеріали, які пропонуємо ми, привертають увагу покупців на певний товарний бренд. Основна мета матеріалів для просування бренду полягає в тому, щоб продавати той чи інший продукт. Купити POS матеріали можна з абсолютно відмінною конструкцією і розмірами, все залежить від Ваших переваг.

Ми виготовляємо різні POS матеріали: дисплеї, шелфтокери, стопери, подіуми і т.д. Всі рекламні носії виконуються в найкоротші строки за оптимальними цінами. Виробництво POS матеріалів в Києві включає розробку дизайну, створення та затвердження макета і його виконання. Наші фахівці, пройшовши всі стадії виготовлення, представлять якісний і надійний результат.

Наші POS матеріали:

 • легкі і міцні;
 • прості в збірці, компактні;
 • зручні і довговічні в експлуатації;
 • надійно захищені від вандалізму.

На відміну від інших рекламних носіїв, вони не викликають роздратування і мають набагато нижчу вартість контакту. Вони економлять час і направляють відвідувача магазину до покупки.

Доставка здійснюється тільки по передоплаті і здійснюється щодня з понеділка по п'ятницю. Можливі різні варіанти доставки - самовивіз, доставка службами доставки, доставка по Києву. Більш детально ознайомитися з інформацією про способи доставки, а також можливі варіанти оплати, можна тут - https://vpak.com.ua/delivery

Залишились питання? Отримайте безкоштовну консультацію
Введіть номер телефону з кодом країни