Мікрогофрокартон чи картон: що краще для вашого бізнесу?
Існує чимало факторів, що спонукають споживачів зробити вибір на користь певного товару. Один з них — пакування, від вигляду якого залежить, чи зверне потенційний покупець увагу на продукт. Саме тому коробка чи інша тара має вирізнятися цікавим дизайном і містити інформацію про основні характеристики товару, що знаходиться всередині.
Коробки з картону чи мікрогофрокартону дають практично необмежені можливості для брендування. Ці матеріали добре піддаються обробленню і підходять для різних видів друку. Який з них допоможе вам у досягненні бізнес-цілей — розберемося в статті.
Відмінності між картонном та мікрогофрокартоном
Особливості картонного пакування
Картон — один з найпопулярніших пакувальних матеріалів, що зумовлено доступною вартістю, екологічністю та легкістю оброблення. Виготовлена з нього тара широко використовується для перевезення і зберігання харчових продуктів, алкогольних напоїв, іграшок та інших товарів.
Картонні коробки для пакування виробляються з таких видів матеріалу:
- Поліграфічний. Підходить для виготовлення однотонного і різнобарвного пакування, зокрема подарункового.
- Дизайнерський. В основному застосовується для пакування елітних товарів, наприклад, дорогого алкоголю, чаю. Завдяки естетичному вигляду і величезному різноманіттю фактур підходить для створення презентаційної пакувальної продукції.
- Пакувальний. Використовується найчастіше, оскільки має найдоступнішу вартість і високу міцність. Традиційно складається з кількох шарів.
Мікрогофрокартон та його переваги
Мікрогофрокартон для пакування — це двошаровий або тришаровий картон товщиною від 1,5 до 1,8 мм. Між цими шарами розташовується гофрований профіль (флютинг). Від стандартного гофрованого матеріалу мікрогофрокартон відрізняється меншою товщиною, тому застосовується для пакування відносно легких товарів.
Мікрогофрокартон вирізняється підвищеною міцністю, забезпечує кращу амортизацію та має низьку теплопровідність у порівнянні зі звичайним картоном. Гофрована тара надійно захищає продукцію не лише від механічних пошкоджень під час транспортування, а й від перепадів температур.
Головні переваги використання мікрогофрокартону:
- Економічність. Виготовлені з цього матеріалу коробки мають доступну вартість. Водночас вони доволі міцні.
- Надійність. Пакування вирізняється хорошими амортизаційними властивостями.
- Вологостійкість верхнього шару, екологічність і безпечність.
- Легке транспортування — в розібраному вигляді тара не займає багато місця.
- Простота оброблення. Матеріал підходить для виготовлення коробок різних форм і розмірів. Оскільки на поверхню можна нанести слогани, зображення та логотипи, таке пакування можна вважати ефективним рекламним носієм.
Картон чи мікрогофрокартон: що краще обрати
Тож яку тару варто вибрати для найшвидшого досягнення цілей бізнесу? Як зі звичайного, так і з гофрованого картону можна виготовити високоякісну тару. Щоправда, потрібно враховувати особливості продукції, що транспортуватиметься і зберігатиметься в коробках. Якщо для «невибагливих» товарів підходить звичайний картон, то для крихких краще вибрати гофрований. Саме мікрогофрокартон використовується для перевезення:
- скляних виробів;
- коштовної техніки;
- взуття та одягу;
- елітного алкоголю;
- поліграфічної продукції тощо.
Матеріал застосовується у харчовій, косметичній та фармацевтичній промисловості. «Мікрохвилі» дозволяють створювати бокси маленького розміру, подарункове пакування, сувенірну та рекламну продукцію.
Потрібне якісне пакування? Зверніться в ПП «Васіліск». Ми виготовляємо коробки різної конфігурації з будь-яким дизайном у потрібній замовникові кількості. Зателефонуйте, і ми надамо професійну консультацію щодо вибору оптимальної тари для товарів, які ви реалізуєте, та швидко виконаємо ваше замовлення.