Як замовити картонні коробки для овочів і фруктів ?
Кроки:
Розробка конструкції упаковки;
погодження конструкції, її перевірка на брак, виробництво пробного зразку (при бажанні замовника);
розробка дизайну (як правило, дизайн розробляється замовником);
погодження дизайну, виготовлення світлопроби (при потребі);
виготовлення упаковки;
видача замовлення замовнику.

Незалежно від того, купуєте ви овочі в магазині або вирощуєте на власній земельній ділянці, їх в будь-якому випадку необхідно правильно зберігати протягом зимового періоду. Сучасний світ техніки пропонує спеціальні Термоящики для овочів, які підтримують необхідну температуру для їх зберігання. Але традиційно овочі поміщають в звичайні ящики і опускають в підвал або інше прохолодне приміщення.

 

картонна тара для овочів і фруктів

 

Картонна тара для овочів і фруктів

Ящик для овочів - це тара, яка зазвичай виготовляється з:

 • пластмаси,
 • деревини
 • металу.

Металеві ящики застосовують вкрай рідко, так як їх використання не завжди доцільно. Вони швидко іржавіють, а в холодному приміщенні овочі можуть в них промерзнути.

Пластмасові ящики дуже легкі, легко миються і, якщо виготовлені з якісного матеріалу, прослужать довго і будуть стійко переносити коливання температур і механічні дії. Але якщо матеріал неякісний, пластмасові ящики можуть швидко лопнути або зламатися.

Дерев'яні ящики та упаковку в Києві більш звичні і зручні, так як мають малу вагу, не вимагають ніякого спеціального догляду, легко ремонтуються, довго служать і легко утилізуються. Єдиним недоліком є ??те, що дерев'яні ящики погано очищаються, що може привести до утворення на них цвілі або грибка. Але якщо покрити деревину фарбою, цього можна уникнути.

Купити картонні коробки для овочів і фруктів в ПП Васіліск

ПП «Васіліск» пропонує купити ящики для овочів недорого, практичну і зручну тару - гофроящики. Вони зручні в перевезенні, легко утилізуються, не вимагають ніякого відходу, можуть використовуватися неодноразово. Ящик для фруктів і овочів можуть виготовляти з багатошарового картону, і чим більше шаром, тим міцнішою буде упаковка. Підприємство самостійно виготовляє матеріал для виробництва гофроящиків, і тому гарантує якість і доступні ціни.

Наші переваги
 • БІЛЬШЕ 20 РОКІВ НА РИНКУ
 • БІЛЬШЕ 3 МЛН М2 УПАКОВКИ В РІК
 • НАШІ НАГОРОДИ
  Детальніше
 • ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ
 • ВПРОВАДИЛИ ISO 9001
  Закрити
Запитання/відповідь

ПП «Васіліск» пропонує купити коробки для овочів недорого, за індивідуальним замовленням. Вони зручні в перевезенні, легко утилізуються, не вимагають ніякого відходу, можуть використовуватися неодноразово. Ящик для фруктів і овочів можуть виготовляти з багатошарового картону, і чим більше шаром, тим міцнішою буде упаковка. Підприємство самостійно виготовляє матеріал для виробництва тари для офощей і фруктів, і тому гарантує якість і доступні ціни.

Упаковка для овочів повинна володіти певними відмінностями від іншої картонної тари. Це пов'язано з особливостями свіжого товару. Оскільки на його поверхні часто конденсується волога, матеріал повинен бути вологостійкі. Щоб легко переносити значні навантаження під час штабелювання, гофра на упаковці повинна бути досить широкою. Конструктивні особливості тари полягають в обов'язковій наявності вирубних ручок і вентиляційних отворів.

Упаковка для овочів і фруктів з картону відрізняється від інших виробів наступними особливостями:

 • відсутність кришки;
 • невелика висота стін;
 • наявність виїмок у верхній частині.

Картонний лоток під фрукти дозволяє покупцям бачити свіжі плоди. За конструкцією він є самозбірних. При складанні виріб не потребує застосування допоміжних засобів - скотча, клею або скріпок. Верхні виїмки допомагають виробам міцно триматися в штабелях.
Можна застосовувати такі лотки для плодів і ягід. Вентиляційні отвори допомагають охолоджувати апетитну продукцію. З їх допомогою вдається уникнути скупчення конденсату на ягодах і фруктах.

Доставка здійснюється тільки по передоплаті і здійснюється щодня з понеділка по п'ятницю. Можливі різні варіанти доставки - самовивіз, доставка службами доставки, доставка по Києву. Більш детально ознайомитися з інформацією про способи доставки, а також можливі варіанти оплати, можна тут - https://vpak.com.ua/delivery.

Наші клієнти
Залишились питання? Отримайте безкоштовну консультацію
Введіть номер телефону з кодом країни