Наші переваги
 • БІЛЬШЕ 20 РОКІВ НА РИНКУ
 • БІЛЬШЕ 3 МЛН М2 УПАКОВКИ В РІК
 • НАШІ НАГОРОДИ
  Детальніше
 • ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ
 • ВПРОВАДИЛИ ISO 9001
  Закрити

Гофрокартон - багатошаровий матеріал, традиційний для виробництва транспортної тари - міцний і легкий

Гофролист володіє хорошими показниками міцності і амортизаційними властивостями. Це - практична, дешева і зручна гофрокоробка для будь-яких видів продукції: техніки, посуду і всього, чого завгодно. Цей недорогий і екологічно чистий матеріал придатний для упаковки та безпечного транспортування будь-яких вантажів: від бананів і прального порошку до порцелянового посуду та лікарських препаратів.

У гофроящики, коробки з гофрокартону, просто в листовий картон запаковано більшість товарів, які зараз перевозяться будь-яким транспортом: автомобілями, потягами або навіть літаками.

Виробництво коробок з гофрокартону

коробки з гофрокартону від виробника   Гофролист нашого підприємства є основою для Виготовлення екологічно чистої тари та індивідуальної упаковки для багатьох галузей вітчизняної промисловості: харчової, фармацевтичної, парфумерно-косметичної, виробництва скла та посуду і т. д. В даний час виробництво коробок з гофрокартону доступне з наступними характеристиками:

 • тришаровий гофрокартон (з двох плоских і одного гофрованого шару) гофрований картон марок т-21, т-22, т-23, т-24, профіль «С» по ГОСТ7376-89.
 • тришаровий гофрокартон (з двох плоских і одного гофрованого шару) гофрований картон марок т-21, т-22, т-23, т-24, профіль «Е» по ГОСТ7376-89.
 • двошаровий гофрокартон (з плоского і одного гофрованого шару) гофрований картон марок т-21, т-22, т-23, т-24, профіль «С» по ГОСТ7376-89.
 • двошаровий гофрокартон (з плоского і одного гофрованого шару) гофрований картон марок т-21, т-22, т-23, т-24, профіль «Е» по ГОСТ7376-89.
 • п'ятишаровий гофрокартон (з трьох плоских і двох гофрованих шарів) гофрований картон марок т-21, т-22, т-23, т-24, профіль «С» по ГОСТ7376-89.

Кольори лайнерів (покривних шарів) - бурий або білий.

Потім на спеціальних машинах гофрокартон висікається за спеціальною геометрії, виходить своєрідна висічка майбутньої картонної упаковки, яка потім клеїться в гофрокороба або гофроящики. Кашировка і висікання надають упаковці красивий, презентабельний вигляд.

Якісна упаковка з гофрокартону на замовлення

На гофрокартон можна наносити багатоколірний друк - транспортна упаковка набуває таким чином рекламний характер. Ваші коробки можуть бути не тільки упаковкою, а контейнер не просто транспортною тарою! Просте зображення та контактна інформація перетворить коробку в повноцінний рекламний носій.

Переважний метод нанесення малюнка на гофрокартон - це флексопечать або флексография На підприємстві є широкоформатне друкарське обладнання для нанесення флексодруку. Спосіб флексографічного друку, яким ми користуємося при виробництві тари, відрізняє простота і економічність, тому нанесення друку незначно впливає на остаточну вартість замовлення. Якість же відбитків можна порівняти з якістю глибокого друку. Друк екологічно чиста, використовуються фарби на водній основі.

ЩОБ ЗАМОВИТИ ВИГОТОВЛЕННЯ УПАКОВКИ З ГОФРОКАРТОНУ В КИЄВІ - ЗВЕРТАЙТЕСЯ В ПП ВАСИЛІСК

Запитання/відповідь
Гофрокартон - багатошаровий матеріал, традиційний для виробництва транспортної тари - міцний і легкий
Гофролист володіє хорошими показниками міцності і амортизаційними властивостями. Це - практична, дешева і зручна упаковка для будь-яких видів продукції: техніки, посуду і всього, чого завгодно. Цей недорогий і екологічно чистий матеріал придатний для упаковки та безпечного транспортування будь-яких вантажів: від бананів і прального порошку до порцелянового посуду та лікарських препаратів.

Гофролист нашого підприємства є основою для виготовлення екологічно чистої тари та індивідуальної упаковки для багатьох галузей вітчизняної промисловості: харчової, фармацевтичної, парфумерно-косметичної, виробництва скла та посуду і т. д.

 • тришаровий гофрокартон (з двох плоских і одного гофрованого шару) гофрований картон марок т-21, т-22, т-23, т-24, профіль «С» по ДСТУ7376-89.
 • тришаровий гофрокартон (з двох плоских і одного гофрованого шару) гофрований картон марок т-21, т-22, т-23, т-24, профіль «Е» по ДСТУ7376-89.
 • двошаровий гофрокартон (з плоского і одного гофрованого шару) гофрований картон марок т-21, т-22, т-23, т-24, профіль «С» по ДСТУ7376-89.
 • двошаровий гофрокартон (з плоского і одного гофрованого шару) гофрований картон марок т-21, т-22, т-23, т-24, профіль «Е» по ДСТУ7376-89.
 • п'ятишаровий гофрокартон (з трьох плоских і двох гофрованих шарів) гофрований картон марок т-21, т-22, т-23, т-24, профіль «С» + «Е», по ДСТУ7376-89.

Кольори лайнерів (покривних шарів) - бурий або білий.
Потім на спеціальних машинах гофрокартон висікається за спеціальною геометрії, виходить своєрідна висічка майбутньої картонної упаковки, яка потім клеїться в гофрокороба або гофроящики. Каширівка і висікання надають упаковці красивий, презентабельний вигляд.

Ціни уточнюйте у нашого менеджера.

Гофрокартон складається з целюлози або макулатури і клею. Це робить його дешевим і актуальним, що позбавляє компанії від потреби включати у вартість реалізованих товарів ціну коробки. Гофрокартон став популярний завдяки унікальності своїх властивостей. Його структура дозволяє створювати відмінну амортизацію, що впливає на збереження товару при транспортуванні на будь-які відстані. І чим більше шарів у гофрокартону, тим краще буде отриманий ефект. Цей матеріал з успіхом конкурує з пластиком, який дорожче за собівартістю.

Доставка здійснюється тільки по передоплаті і здійснюється щодня з понеділка по п'ятницю. Можливі різні варіанти доставки - самовивіз, доставка службами доставки, доставка по Києву. Більш детально ознайомитися з інформацією про способи доставки, а також можливі варіанти оплати, можна тут - https://vpak.com.ua/delivery.

Наші клієнти
Залишились питання? Отримайте безкоштовну консультацію