Наші переваги
 • БІЛЬШЕ 20 РОКІВ НА РИНКУ
 • БІЛЬШЕ 3 МЛН М2 УПАКОВКИ В РІК
 • НАШІ НАГОРОДИ
  Детальніше
 • ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ
 • ВПРОВАДИЛИ ISO 9001
  Закрити

Мікрогофрокартон - це двошаровий або тришаровий гофрований картон товщиною від 1,5 до 1,8 мм. Різниться за якістю плоских шарів і кольором - бурий, білий, крейдований. На відміну від гофрокартону, мікрогофрокартон за рахунок меншої товщини має дещо менші міцнісні характеристики, застосовується для більш легких конструкцій, але дозволяє створювати упаковку біліше високого художнього рівня.

 

коробки з мікрогофрокартону упаковка з мікрогофрокартону

 

Упаковка з мікрогофрокартону та її переваги

Мікрогофрокартон при товщині, близьких до пакувального картону, має цілу низку переваг:

 • По-перше, коробка виходить легкої, але досить міцною, краще захищає що знаходиться всередині товар, а завдяки багатошаровості менше пошкоджується.
 • По-друге, мікрогофрокартон ідеально підходить для упаковки як великих, так і невеликих за розмірами товарів, наприклад в харчовій, косметичній та фармацевтичній промисловості. "Мікрохвилі" дозволяють створювати навіть дуже маленькі коробки, для отримання яких з простого картону годяться тільки тонкі, а значить, неміцні сорти.
 • По-третє, конструктивні можливості мікрогофрокартону дозволяють створювати практично шедеври в упаковці, наприклад, подарунків. Ці ж можливості можна використовувати в створенні малих рекламних форм і конструкцій, аж до вітрин і дисплеїв для розміщення товарів в супермаркетах. При цьому мікрогофрокартон дешевше і екологічніше, ніж традиційно використовувані для цих цілей матеріали.

Ми можемо запропонувати вам великий вибір упаковки з мікрогофрокартону (білий, бурий, крейдований, каширований) - це упаковка для піци, кондитерських виробів, сипучих матеріалів, кріплення, а кашированная (автоматична склейка) - для сувенірної і представницької продукції та ін.

 

купити мікрогофрокартон в Україні мікрогофрокартон в Україні

 

Упаковка з мікрогофрокартону на замовлення

Маємо можливість виготовити з мікрогофрокартону упаковку за індивідуальним проектом. Наші фахівці готові запропонувати вам послуги з розробки дизайну упаковки, дати рекомендації по її конструкції. Професійний підхід до розробки упаковки гарантує нашому клієнтові значну економію коштів і часу.

Вся продукція сертифікована і повністю відповідає стандартам і вимогам ГОСТів. Висока якість пакувальної продукції та гофротар нашого виробництва поєднується з незмінною увагою до вимог замовників в частині технічних параметрів, маркування, умов відвантаження та ін.

 

вироби з мікрогофрокартону

 

Якісне виробництво коробок з мікрогофрокартону від ПП Васіліск

Запитання/відповідь

Мікрогофрокартон - це двошаровий або тришаровий гофрований картон товщиною від 1,5 до 1,8 мм. Різниться за якістю плоских шарів і кольором - бурий, білий, крейдований. На відміну від гофрокартону, мікрогофрокартон за рахунок меншої товщини має дещо менші міцнісні характеристики, застосовується для більш легких конструкцій, але дозволяє створювати упаковку більш високого художнього рівня.

Мікрогофрокартон при товщині, близьких до пакувального картону, має цілу низку переваг:
По-перше, коробка виходить легкої, але досить міцною, краще захищає що знаходиться всередині товар, а завдяки багатошаровості менше пошкоджується.
По-друге, микрогофрокартон ідеально підходить для упаковки як великих, так і невеликих за розмірами товарів, наприклад в харчовій, косметичній та фармацевтичній промисловості. "Мікрохвилі" дозволяють створювати навіть дуже маленькі коробки, для отримання яких з простого картону годяться тільки тонкі, а значить, неміцні сорти.
По-третє, конструктивні можливості мікрогофрокартону дозволяють створювати практично шедеври в упаковці, наприклад, подарунків. Ці ж можливості можна використовувати в створенні малих рекламних форм і конструкцій, аж до вітрин і дисплеїв для розміщення товарів в супермаркетах. При цьому микрогофрокартон дешевше і екологічніше, ніж традиційно використовувані для цих цілей матеріали.

виготовити з мікрогофрокартону упаковку за індивідуальним проектом. Наші фахівці готові запропонувати вам послуги з розробки дизайну упаковки, дати рекомендації по її конструкції. Професійний підхід до розробки упаковки гарантує нашому клієнтові значну економію коштів і часу.
Вся продукція сертифікована і повністю відповідає стандартам і вимогам ГОСТів. Висока якість пакувальної продукції нашого виробництва поєднується з незмінною увагою до вимог замовників в частині технічних параметрів, маркування, умов відвантаження та ін.

Ми можемо запропонувати вам великий вибір упаковки з мікрогофрокартону (білий, бурий, крейдований, каширований) - це упаковка для піци, кондитерських виробів, сипучих матеріалів, кріплення, а кашированная (автоматична склейка) - для сувенірної і представницької продукції та ін.

Наші клієнти
Залишились питання? Отримайте безкоштовну консультацію