Висікання картону

 

Висічка - це наскрізне прорізання використовуваного і оброблюваного матеріалу ріжучої лінійкою штанц-форми по безперервної лінії. При цьому штанц створює біговікі, ріцовкі, перфорацію і інші види обробки використовуваного матеріалу. Висікання коробки здійснюється на спеціальному обладнанні зі спеціальною поаркушної обробкою. Штанц-форми можуть бути плоскими або ротаційними.

висікання картону в Києві

 

Висічка гофрокартону використовується в виготовленні етикетів, упаковок, буклетів, каталогів, гофроупаковки та інших виробів. Найчастіше, крім висікання коробки, використовують і інші варіанти обробки. При цьому контур висічки може мати як просту форму, так і фігурну. Іншими словами, висікання і інші етапи обробки дозволяють перетворити безформні листи в зручну і економічну упаковку. Вона надає необхідну форму плоского листовому матеріалу.

 

висікання коробки в Києвівисікання гофрокартону в Києвівисікання упаковки в Україні

Підготовка висікання гофрокартону

Процес підготовки плоских матеріалів для висікання проходить кілька стадій:

 • розробка штанц-форми,
 • її установка,
 • прикладки матеріалу,
 • висікання заданої форми з заготовки,
 • оцінка отриманого результату.

При останньому етапі виріб або відправляється далі, або бракується і відправляється на вторинну обробку.

Сучасні види висічки картону

Сучасна висікання коробки є великим полем фантазії при виготовленні форми. Форма створюється дизайнерами та спеціально розробляється для партії. Особливо популярна оригінальна висічка штанц-формою, яка дозволяє створювати красиві пакувальні вироби, наприклад, святкову упаковку. Звичайно ж, вартість таких штанц-форм може виявитися трохи дорожче. Але якщо ви замовляєте велику партію виробництва упаковки, ви зможете заощадити на замовленні. Висікання для скрапбукінгу з картону пользубтся неменшою попклярностью.

Наші переваги
 • БІЛЬШЕ 20 РОКІВ НА РИНКУ
 • БІЛЬШЕ 3 МЛН М2 УПАКОВКИ В РІК
 • НАШІ НАГОРОДИ
  Детальніше
 • ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ
 • ВПРОВАДИЛИ ISO 9001
  Закрити
Запитання/відповідь

Висічка - це наскрізне прорізання використовуваного і оброблюваного матеріалу ріжучої лінійкою штанц-форми по заданої лінії. При цьому штанц створює біговікі, ріцовкі, перфорацію і інші види обробки використовуваного матеріалу. Висікання коробки здійснюється на спеціальному обладнанні зі спеціальною поаркушної обробкою. Штанц-форми можуть бути плоскими або ротаційними.

Висічка гофрокартону використовується в виготовленні етикетів, упаковок, буклетів, каталогів, гофроупаковки та інших виробів. Найчастіше, крім висікання коробки, використовують і інші варіанти обробки. При цьому контур висічки може мати як просту форму, так і фігурну. Іншими словами, висікання картону і інші етапи обробки дозволяють перетворити листи в зручну і економічну упаковку. Вона надає необхідну форму плоского листовому матеріалу.

Висічка потрібна для того щоб закруглити кути, вирізати фігурні віконця і отвори, створити нестандартну індивідуальну форму виробу. Це не тільки перетворює зовнішній вигляд продукції, але також робить її більш функціональною і стійкою. Часто до висіканні вдаються для того щоб привернути увагу покупців, адже незвичайні форми продукції змушують споживачів зупиниться і кинути погляд на товар.

Найпоширенішим видом висікання є плоска висікання. В даному випадку застосовуються плоскі ножі, які відмінно справляються з невеликими тиражами продукції.

Процес підготовки плоских матеріалів для висікання гофрокартону проходить кілька стадій:

 • розробка штанц-форми, її установка,
 • приладка матеріалу,
 • висікання заданої форми з заготовки,
 • оцінка отриманого результату.

При останньому етапі виріб або відправляється далі, або бракується і відправляється на вторинну обробку.

Наші клієнти
Залишились питання? Отримайте безкоштовну консультацію
Введіть номер телефону з кодом країни