Каширування картону

Виробництво POS-матеріалів, цифрової поліграфії та пакувальної продукції не обходиться без каширування. Це технологічний процес з'єднання двох матеріалів з використанням склейки або преса. Один з матеріалів - основа, другий - лайнер. Приклеюється аркуш паперу може бути з заздалегідь нанесеним зображенням, він з'єднується з підкладкою з гофрокартону, картону, мікрогофрокартону, пенокартона, крейдованого картону, крейдованого паперу або пластика.

автоматична склейка коробок в Києві

 

Каширівка - автоматична склейка картону дозволяє не просто надати продукції товарного вигляду, але також поліпшити її характеристики. І тоді навіть скромна тара зможе стати привабливою і яскравою оболонкою товару. За допомогою кашировки картону можна ущільнити упаковку, тим самим забезпечивши збереження продукції при перевезенні. Це також допомагає збільшити термін експлуатації самої упаковки.

Етапи каширування картону

Для кашировки картону використовуються спеціальні кашировальные лінії. Для отримання кашированих коробок використовуються класична технологія, яка включає в себе основні етапи:

 1. Попередня підготовка матеріалу. Усі матеріали заздалегідь готуються досвідченими співробітниками компанії. Для додаткового захисту матеріал-лайнер покривають лаком або ламінацією, що зміцнює.
 2. Закладка лайнера та основи (гофрований картон) у спеціальні секції каширувальної машини.
 3. Прикладає шари основи та лайнера (залежить від розмірів майбутньої коробки).
 4. Нанесення клейового складу.
 5. Процедура пресування та покриттям лаком.

Після завершення всіх етапів кашировки картону ви можете використовувати його для своїх цілей.

Переваги автоматичної склейки коробок в Києві від ПП "Василіск"

Кашировані виробничі лінії це гарантія високої якості заздалегідь підготовленої продукції. Посуд, побутова техніка, косметика, медикаменти, упаковані в тару, минулий каширування, дійдуть до покупця цілими і зможуть витримати будь-яке перевезення. Також автоматична склейка коробок дозволить вам швидко нанести на картон необхідну рекламну продукцію і таким чином виділити товар вашої компанії серед інших.

Різновиди процесу каширування картону:

 • одностороннє,
 • двостороннє,
 • слімовка,
 • з обтягуванням країв,
 • вклейка вікон або магнітів між шарами.

Використання автоматичної склейки «відкриє» перед вами нові горизонти. Адже сьогодні нікого не здивуєш стандартними коробками в сувенірній або подарунковій упаковці. Але каширування дозволить вам урізноманітнити ваші pos-матеріалів і упаковки і зробити їх по-справжньому унікальними.

Наші переваги
Більше 20 років на ринку
Більше 3 млн м2 упаковки в рік
Гарантія якості
Запитання/відповідь

Виробництво подарункової повнокольорової продукції, POS-матеріалів, не обходиться без каширування. Це технологічний процес з'єднання двох матеріалів з використанням клею. Один з матеріалів - основа, другий - лайнер. Приклеюється лист може бути з заздалегідь нанесеним зображенням, він з'єднується з основою з гофрокартону, картону, мікрогофрокартону, пенокартона, крейдованого картону або пластику.
Каширівка - автоматична склейка, дозволяє не просто надати продукції товарного вигляду, але також поліпшити її характеристики. І тоді навіть не презентабельна тара зможе стати привабливою і яскравою оболонкою для товару. За допомогою каширування можна ущільнити упаковку, тим самим забезпечивши збереження продукції при перевезенні. Це також допомагає збільшити термін експлуатації самої упаковки, збільшити продаваемость товару.

Різновиди процесу каширування:

 • одностороннє,
 • двостороннє,
 • слімовка,
 • з обтягуванням країв,
 • вклейка вікон або магнітів між шарами.

Виробничі лінії автоматичної кашировка коробок це гарантія високої якості заздалегідь підготовленої продукції. Посуд, побутова техніка, косметика, медикаменти, упаковані в тару, минулий каширування, дійдуть до покупця цілими і зможуть витримати будь-яке перевезення. Також кашировка картону дозволить вам швидко нанести на картон необхідну рекламну інформацію і таким чином виділити товар вашої компанії серед інших. 

Каширований картон використовують для упаковки широкого спектру товарів: косметики, побутової хімії, подарунків, продуктів харчування і т.д. Залежно від обраної основи, упаковка може застосовуватися як для товарів, що вимагають підвищеної захисту, так і для звичайної продукції. При цьому кашировка - це хороший спосіб зробити упаковку привертає увагу, яскравою і оригінальною.
Не варто забувати і про активне використання кашировка для створення рекламної продукції, обкладинок блокнотів, книг і т.д., що робить їх більш якісними.

Наші клієнти