Як замовити подарункову упаковку?
Кроки:
Розробка конструкції упаковки;
погодження конструкції, її перевірка на брак, виробництво пробного зразку (при бажанні замовника);
розробка дизайну (як правило, дизайн розробляється замовником);
погодження дизайну, виготовлення світлопроби (при потребі);
виготовлення упаковки;
видача замовлення замовнику.

Виготовлення подарункового пакування на замовлення

Яскрава, багата і приваблива подарункова упаковка вже сама по собі - маленький подарунок. У сучасному розумінні подарунка, подарункова упаковка є суща необхідність, така ж, як рама для картини або оправа для окулярів. Упаковка з кашированного мікрогофрокартону з офсетним друком, міцна і красива, використовується для упаковки винно-горілчаної продукції, приладів, побутової техніки, посуду, парфумерії, комп'ютерних комплектуючих - всього, що вимагає більшої жорсткості і міцності, ніж може дати упаковка зі звичайного коробкового картону.

 

Автоматичне кашируваня робить міцну, красиву рекламну упаковку, що допомагає продати товар. Така упаковка використовується повсюдно і користується заслуженою популярністю. Правильно підібрана подарункова упаковка - це завжди гармонійне доповнення до Вашої продукції. Ми робимо будь-яку упаковку з коробкового картону для зубної пасти, медичних
препаратів, чаю, спиртних напоїв, для цукерок, млинчиків і багато чого іншого. Картонні коробки з офсетним друком і без нанесення, з тисненням і конгревом, лакуванням, ламінуванням - можлива будь-яка картонна упаковка. Це, мабуть, найпоширеніший варіант упаковки, не дорогий, але дуже виразний.

 

Ми готові зробити для вас упаковку, але на нашому складі неможливо придбати 10-100 коробочок: вся упаковка робиться на замовлення. Це не означає, що ми відмовимося працювати з замовником, якому потрібно 50 коробок. Ми візьмемося за виробництво будь-якої, навіть маленької партії, якщо замовник готовий це оплатити. Але таке трапляється дуже рідко, адже для виробництва навіть найменшої партії упаковки доведеться робити всю технологічну оснастку і використовувати промислове обладнання, як для промислових тиражів, інакше не забезпечити належної якості.

 

Якісна подарункова упаковка - красива, а краса не терпить дилетанства. Виготовлення упаковки повинно здійснюватися професіоналами на відповідному обладнанні. Наша компанія займається виготовленням виробів з картону та гофрокартону, зокрема виготовленням гофротари.

ПП «Васіліск» Вам це пропонує.

Щоб купити подарункову упаковку в Києві - звертайтеся в ПП "Василіск"

Наші переваги
Більше 20 років на ринку
Більше 3 млн м2 упаковки в рік
Гарантія якості
Запитання/відповідь

Упаковка з кашированного мікрогофрокартону з офсетним друком і без, для збереження товару при транспортуванні, міцна і красива. Використовується для упаковки винно-горілчаної продукції, приладів, побутової техніки, посуду, парфумерії, комп'ютерних комплектуючих - всього, що вимагає більшої жорсткості і міцності, ніж може дати упаковка зі звичайного коробкового картону.

За допомогою автоматичного склеювання (кашировці) ми робимо міцну, але грубувату транспортну тару красивою рекламною упаковкою, що допомагає продати товар. Така картонна упаковка використовується повсюдно і користується заслуженою популярністю. Правильно підібрана подарункова упаковка - це завжди гармонійне доповнення до Вашої продукції.

Ми готові зробити для вас упаковку з картону, але саме зробити, упаковку на продаж ми не виробляємо. Тому на нашому складі неможливо придбати 10-100 коробочок: вся упаковка робиться на замовлення.

Ми візьмемося за виробництво будь-якої, навіть маленької партії.

Доставка здійснюється тільки по передоплаті і здійснюється щодня з понеділка по п'ятницю. Можливі різні варіанти доставки - самовивіз, доставка службами доставки, доставка по Києву. Більш детально ознайомитися з інформацією про способи доставки, а також можливі варіанти оплати, можна тут - https://vpak.com.ua/delivery.

Наші клієнти