Висікання картону

 

Висічка - це наскрізне прорізання використовуваного і оброблюваного матеріалу ріжучої лінійкою штанц-форми по безперервної лінії. При цьому штанц створює біговікі, ріцовкі, перфорацію і інші види обробки використовуваного матеріалу. Висікання коробки здійснюється на спеціальному обладнанні зі спеціальною поаркушної обробкою. Штанц-форми можуть бути плоскими або ротаційними.

висікання картону в Києві

 

Висічка гофрокартону використовується в виготовленні етикетів, упаковок, буклетів, каталогів, гофроупаковки та інших виробів. Найчастіше, крім висікання коробки, використовують і інші варіанти обробки. При цьому контур висічки може мати як просту форму, так і фігурну. Іншими словами, висікання і інші етапи обробки дозволяють перетворити безформні листи в зручну і економічну упаковку. Вона надає необхідну форму плоского листовому матеріалу.

 

висікання коробки в Києві висікання гофрокартону в Києві висікання упаковки в Україні

Підготовка висікання гофрокартону

Процес підготовки плоских матеріалів для висікання проходить кілька стадій:

  • розробка штанц-форми,
  • її установка,
  • прикладки матеріалу,
  • висікання заданої форми з заготовки,
  • оцінка отриманого результату.

При останньому етапі виріб або відправляється далі, або бракується і відправляється на вторинну обробку.

Сучасні види висічки картону

Сучасна висікання коробки є великим полем фантазії при виготовленні форми. Форма створюється дизайнерами та спеціально розробляється для партії. Особливо популярна оригінальна висічка штанц-формою, яка дозволяє створювати красиві пакувальні вироби, наприклад, святкову упаковку. Звичайно ж, вартість таких штанц-форм може виявитися трохи дорожче. Але якщо ви замовляєте велику партію виробництва упаковки, ви зможете заощадити на замовленні. Висікання для скрапбукінгу з картону пользубтся неменшою попклярностью.

Отримати безкоштовну консультацію менеджера