Мікрогофрокартон

 

Мікрогофрокартон - це двошаровий або тришаровий гофрований картон товщиною від 1,5 до 1,8 мм. Різниться за якістю плоских шарів і кольором - бурий, білий, крейдований. На відміну від гофрокартону, мікрогофрокартон за рахунок меншої товщини має дещо менші міцнісні характеристики, застосовується для більш легких конструкцій, але дозволяє створювати упаковку біліше високого художнього рівня.

 

коробки з мікрогофрокартону упаковка з мікрогофрокартону

 

Упаковка з мікрогофрокартону та її переваги

Мікрогофрокартон при товщині, близьких до пакувального картону, має цілу низку переваг:

  • По-перше, коробка виходить легкої, але досить міцною, краще захищає що знаходиться всередині товар, а завдяки багатошаровості менше пошкоджується.
  • По-друге, мікрогофрокартон ідеально підходить для упаковки як великих, так і невеликих за розмірами товарів, наприклад в харчовій, косметичній та фармацевтичній промисловості. "Мікрохвилі" дозволяють створювати навіть дуже маленькі коробки, для отримання яких з простого картону годяться тільки тонкі, а значить, неміцні сорти.
  • По-третє, конструктивні можливості мікрогофрокартону дозволяють створювати практично шедеври в упаковці, наприклад, подарунків. Ці ж можливості можна використовувати в створенні малих рекламних форм і конструкцій, аж до вітрин і дисплеїв для розміщення товарів в супермаркетах. При цьому мікрогофрокартон дешевше і екологічніше, ніж традиційно використовувані для цих цілей матеріали.

Ми можемо запропонувати вам великий вибір упаковки з мікрогофрокартону (білий, бурий, крейдований, каширований) - це упаковка для піци, кондитерських виробів, сипучих матеріалів, кріплення, а кашированная (автоматична склейка) - для сувенірної і представницької продукції та ін.

 

купити мікрогофрокартон в Україні мікрогофрокартон в Україні

 

Упаковка з мікрогофрокартону на замовлення

Маємо можливість виготовити з мікрогофрокартону упаковку за індивідуальним проектом. Наші фахівці готові запропонувати вам послуги з розробки дизайну упаковки, дати рекомендації по її конструкції. Професійний підхід до розробки упаковки гарантує нашому клієнтові значну економію коштів і часу.

Вся продукція сертифікована і повністю відповідає стандартам і вимогам ГОСТів. Висока якість пакувальної продукції та гофротар нашого виробництва поєднується з незмінною увагою до вимог замовників в частині технічних параметрів, маркування, умов відвантаження та ін.

 

вироби з мікрогофрокартону

 

Якісне виробництво коробок з мікрогофрокартону від ПП Васіліск

Наші переваги
  • БІЛЬШЕ 20 РОКІВ НА РИНКУ
  • БІЛЬШЕ 3 МЛН М2 УПАКОВКИ В РІК
  • НАШІ НАГОРОДИ
    Детальніше
  • ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ
  • ОФОРМЛЯЄМО ICO 9001
Наші клієнти
Отримати безкоштовну консультацію менеджера