Гофрокартон, гофролист

 

Гофрокартон - багатошаровий матеріал, традиційний для виробництва транспортної тари - міцний і легкий

Гофролист володіє хорошими показниками міцності і амортизаційними властивостями. Це - практична, дешева і зручна упаковка для будь-яких видів продукції: техніки, посуду і всього, чого завгодно. Цей недорогий і екологічно чистий матеріал придатний для упаковки та безпечного транспортування будь-яких вантажів: від бананів і прального порошку до порцелянового посуду та лікарських препаратів.

У гофроящики, коробки з гофрокартону, просто в листової картон запаковано більшість товарів, які зараз перевозяться будь-яким транспортом: автомобілями, потягами або навіть літаками.

упаковка з гофрокартону  Гофролист нашого підприємства є основою для Виготовлення екологічно чистої тари та індивідуальної упаковки для багатьох галузей вітчизняної промисловості: харчової, фармацевтичної, парфумерно-косметичної, виробництва скла та посуду і т. Д. В даний час ми випускаємо:

 

 

 • тришаровий гофрокартон (з двох плоских і одного гофрованого шару) гофрований картон марок т-21, т-22, т-23, т-24, профіль «С» по ГОСТ7376-89.
 • тришаровий гофрокартон (з двох плоских і одного гофрованого шару) гофрований картон марок т-21, т-22, т-23, т-24, профіль «Е» по ГОСТ7376-89.
 • двошаровий гофрокартон (з плоского і одного гофрованого шару) гофрований картон марок т-21, т-22, т-23, т-24, профіль «С» по ГОСТ7376-89.
 • двошаровий гофрокартон (з плоского і одного гофрованого шару) гофрований картон марок т-21, т-22, т-23, т-24, профіль «Е» по ГОСТ7376-89.
 • п'ятишаровий гофрокартон (з трьох плоских і двох гофрованих шарів) гофрований картон марок т-21, т-22, т-23, т-24, профіль «С» по ГОСТ7376-89.

Кольори лайнерів (покривних шарів) - бурий або білий.

Потім на спеціальних машинах гофрокартон висікається за спеціальною геометрії, виходить своєрідна висічка майбутньої картонної упаковки, яка потім клеїться в гофрокороба або гофроящики. Кашировка і висікання надають упаковці красивий, презентабельний вигляд.

Упаковка з гофрокартону на замовлення

На гофрокартон можна наносити багатоколірний друк - транспортна упаковка набуває таким чином рекламний характер. Ваші коробки можуть бути не тільки упаковкою, а контейнер не просто транспортною тарою! Просте зображення та контактна інформація перетворить коробку в повноцінний рекламний носій.

Переважний метод нанесення малюнка на гофрокартон - це флексопечать або флексография На підприємстві є широкоформатне друкарське обладнання для нанесення флексодруку. Спосіб флексографічного друку, яким ми користуємося при виробництві тари, відрізняє простота і економічність, тому нанесення друку незначно впливає на остаточну вартість замовлення. Якість же відбитків можна порівняти з якістю глибокого друку. Друк екологічно чиста, використовуються фарби на водній основі.

Щоб купити гофрокартон в Києві - звертайтеся в ПП "Василіск"

Наші переваги
 • БІЛЬШЕ 20 РОКІВ НА РИНКУ
 • БІЛЬШЕ 3 МЛН М2 УПАКОВКИ В РІК
 • НАШІ НАГОРОДИ
  Детальніше
 • ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ
 • ОФОРМЛЯЄМО ICO 9001
Наші клієнти
Отримати безкоштовну консультацію менеджера