Подарункові коробки для алкоголю

 

Елітне спиртне і проста пляшка горілки - це різні речі. А це означає, що упаковка спиртних напоїв безпосередньо залежить від виду спиртного. Оформлення має підкреслювати своєрідність напою, щоб отримав подібний презент, вже уявляв і починав смакувати вміст.

 

 

Упаковка для напоїв покликана надати подарунку:

  • солідності,
  • показності,
  • підкреслити ставлення того, хто дарує.

Подарункова коробка для алкоголю може стати досить цікавою і неординарною, якщо оформити її, наприклад, в дусі національної специфіки місцевості, де він зроблений. Для справжніх поціновувачів це буде неймовірно цінним подарунком. Сувенірна упаковка для напоїв здатна надати їм вигляду цінного корпоративного подарунка.

 

 

 

Упаковка для напоїв: варіанти конструкції

Індивідуальна упаковка для бутильованої продукції може бути оснащена додатковими конструктивними рішеннями. По-перше, зручним елементом є вирубна ручка. Завдяки їй, доставка товару до точки продажів і подальше переміщення кінцевим покупцем стає легким і необтяжливим.

Деякі картонні упаковки для алкоголю забезпечуються круглим отвором в верхньому клапані кришки. Як правило, верхня частина коробки нижче самої скляної тари і шийку пляшки просовується саме в цей отвір. Таким чином, можна створити цікавий привабливий образ продукту.

Упаковка для алкоголю на винос містить демонстраційне віконце в лицьовій поверхні картонної упаковки і ручок. Залежно від форми віконця можна додати той чи інший відтінок іміджу продукту і найбільш наочним чином продемонструвати товар «обличчям».

 

 

 

Упаковка спиртних напоїв: особливості

Дизайн упаковок може бути обраний на ваш розсуд. Варто зазначити, що якісна коробка з картону, МГК або гофрокартону захищає продукт від пошкодження, що не менш важливо. Відсутність надійного ящика або коробки підвищує ризик псування товару: від етикетки до самої скляної тари, а отже, значно збільшує збитки виробника. Справа в тому, що стінки коробки беруть на себе вертикальне навантаження під час штабелювання. Більш того, гофрокартон за рахунок своєї багатошарової структури з порожніми областями працює як амортизатор. Тому коробки для алкоголю виготовляють переважно з гофрокартону. Варіантів упаковки спиртних напоїв і декору вашого подарунка безліч. Все безпосередньо залежить від ваших побажань і фінансових можливостей.

Наші переваги
  • БІЛЬШЕ 20 РОКІВ НА РИНКУ
  • БІЛЬШЕ 3 МЛН М2 УПАКОВКИ В РІК
  • НАШІ НАГОРОДИ
    Детальніше
  • ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ
  • ОФОРМЛЯЄМО ICO 9001
Наші клієнти
Отримати безкоштовну консультацію менеджера