Каширування

 

Виробництво POS-матеріалів, цифрової поліграфії та пакувальної продукції не обходиться без каширування. Це технологічний процес з'єднання двох матеріалів з використанням склейки або преса. Один з матеріалів - основа, другий - лайнер. Приклеюється аркуш паперу може бути з заздалегідь нанесеним зображенням, він з'єднується з підкладкою з гофрокартону, картону, мікрогофрокартону, пенокартона, крейдованого картону, крейдованого паперу або пластика.

Каширівка - автоматична склейка картону дозволяє не просто надати продукції товарного вигляду, але також поліпшити її характеристики. І тоді навіть скромна тара зможе стати привабливою і яскравою оболонкою товару. За допомогою каширування можна ущільнити упаковку, тим самим забезпечивши збереження продукції при перевезенні. Це також допомагає збільшити термін експлуатації самої упаковки.

Переваги автоматичного склеювання і каширування

Кашировані виробничі лінії це гарантія високої якості заздалегідь підготовленої продукції. Посуд, побутова техніка, косметика, медикаменти, упаковані в тару, минулий каширування, дійдуть до покупця цілими і зможуть витримати будь-яке перевезення. Також каширування дозволить вам швидко нанести на картон необхідну рекламну продукцію і таким чином виділити товар вашої компанії серед інших.

Різновиди процесу каширування:

  • одностороннє,
  • двостороннє,
  • слімовка,
  • з обтягуванням країв,
  • вклейка вікон або магнітів між шарами.

Використання автоматичної склейки «відкриє» перед вами нові горизонти. Адже сьогодні нікого не здивуєш стандартними коробками в сувенірній або подарунковій упаковці. Але каширування дозволить вам урізноманітнити ваші pos-матеріалів і упаковки і зробити їх по-справжньому унікальними.

Отримати безкоштовну консультацію менеджера