Каширування картону

Виробництво POS-матеріалів, цифрової поліграфії та пакувальної продукції не обходиться без каширування. Це технологічний процес з'єднання двох матеріалів з використанням склейки або преса. Один з матеріалів - основа, другий - лайнер. Приклеюється аркуш паперу може бути з заздалегідь нанесеним зображенням, він з'єднується з підкладкою з гофрокартону, картону, мікрогофрокартону, пенокартона, крейдованого картону, крейдованого паперу або пластика.

автоматична склейка коробок в Києві

 

Каширівка - автоматична склейка картону дозволяє не просто надати продукції товарного вигляду, але також поліпшити її характеристики. І тоді навіть скромна тара зможе стати привабливою і яскравою оболонкою товару. За допомогою каширування можна ущільнити упаковку, тим самим забезпечивши збереження продукції при перевезенні. Це також допомагає збільшити термін експлуатації самої упаковки.

Переваги автоматичного склеювання коробок

Кашировані виробничі лінії це гарантія високої якості заздалегідь підготовленої продукції. Посуд, побутова техніка, косметика, медикаменти, упаковані в тару, минулий каширування, дійдуть до покупця цілими і зможуть витримати будь-яке перевезення. Також каширування дозволить вам швидко нанести на картон необхідну рекламну продукцію і таким чином виділити товар вашої компанії серед інших.

Різновиди процесу каширування:

  • одностороннє,
  • двостороннє,
  • слімовка,
  • з обтягуванням країв,
  • вклейка вікон або магнітів між шарами.

Використання автоматичної склейки «відкриє» перед вами нові горизонти. Адже сьогодні нікого не здивуєш стандартними коробками в сувенірній або подарунковій упаковці. Але каширування дозволить вам урізноманітнити ваші pos-матеріалів і упаковки і зробити їх по-справжньому унікальними.

Отримати безкоштовну консультацію менеджера