Картонні коробки для овочів і фруктів

 

Незалежно від того, купуєте ви овочі в магазині або вирощуєте на власній земельній ділянці, їх в будь-якому випадку необхідно правильно зберігати протягом зимового періоду. Сучасний світ техніки пропонує спеціальні Термоящики для овочів, які підтримують необхідну температуру для їх зберігання. Але традиційно овочі поміщають в звичайні ящики і опускають в підвал або інше прохолодне приміщення.

 

картонна тара для овочів і фруктів

 

Картонна тара для овочів і фруктів

Ящик для овочів - це тара, яка зазвичай виготовляється з:

  • пластмаси,
  • деревини
  • металу.

Металеві ящики застосовують вкрай рідко, так як їх використання не завжди доцільно. Вони швидко іржавіють, а в холодному приміщенні овочі можуть в них промерзнути.

Пластмасові ящики дуже легкі, легко миються і, якщо виготовлені з якісного матеріалу, прослужать довго і будуть стійко переносити коливання температур і механічні дії. Але якщо матеріал неякісний, пластмасові ящики можуть швидко лопнути або зламатися.

Дерев'яні ящики та упаковку в Києві більш звичні і зручні, так як мають малу вагу, не вимагають ніякого спеціального догляду, легко ремонтуються, довго служать і легко утилізуються. Єдиним недоліком є ??те, що дерев'яні ящики погано очищаються, що може привести до утворення на них цвілі або грибка. Але якщо покрити деревину фарбою, цього можна уникнути.

Купити картонні коробки для овочів і фруктів в ПП Васіліск

ПП «Васіліск» пропонує купити ящики для овочів недорого, практичну і зручну тару - гофроящики. Вони зручні в перевезенні, легко утилізуються, не вимагають ніякого відходу, можуть використовуватися неодноразово. Ящик для фруктів і овочів можуть виготовляти з багатошарового картону, і чим більше шаром, тим міцнішою буде упаковка. Підприємство самостійно виготовляє матеріал для виробництва гофроящиків, і тому гарантує якість і доступні ціни.

Наші переваги
  • БІЛЬШЕ 20 РОКІВ НА РИНКУ
  • БІЛЬШЕ 3 МЛН М2 УПАКОВКИ В РІК
  • НАШІ НАГОРОДИ
    Детальніше
  • ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ
  • ОФОРМЛЯЄМО ICO 9001
Наші клієнти
Отримати безкоштовну консультацію менеджера