Наші переваги
  • БІЛЬШЕ 20 РОКІВ НА РИНКУ
  • БІЛЬШЕ 3 МЛН М2 УПАКОВКИ В РІК
  • НАШІ НАГОРОДИ
    Детальніше
  • ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ
  • ОФОРМЛЯЄМО ICO 9001

Яскрава, багата і приваблива подарункова упаковка вже сама по собі - маленький подарунок. У сучасному розумінні подарунка, подарункова упаковка є суща необхідність, така ж, як рама для картини або оправа для окулярів. Упаковка з кашированного мікрогофрокартону з офсетним друком, міцна і красива, використовується для упаковки винно-горілчаної продукції, приладів, побутової техніки, посуду, парфумерії, комп'ютерних комплектуючих - всього, що вимагає більшої жорсткості і міцності, ніж може дати упаковка зі звичайного коробкового картону.

 

Автоматичне кашируваня робить міцну, красиву рекламну упаковку, що допомагає продати товар. Така упаковка використовується повсюдно і користується заслуженою популярністю. Правильно підібрана подарункова упаковка - це завжди гармонійне доповнення до Вашої продукції. Ми робимо будь-яку упаковку з коробкового картону для зубної пасти, медичних
препаратів, чаю, спиртних напоїв, для цукерок, млинчиків і багато чого іншого. Картонні коробки з офсетним друком і без нанесення, з тисненням і конгревом, лакуванням, ламінуванням - можлива будь-яка картонна упаковка. Це, мабуть, найпоширеніший варіант упаковки, не дорогий, але дуже виразний.

 

 

Ми готові зробити для вас упаковку, але на нашому складі неможливо придбати 10-100 коробочок: вся упаковка робиться на замовлення. Це не означає, що ми відмовимося працювати з замовником, якому потрібно 50 коробок. Ми візьмемося за виробництво будь-якої, навіть маленької партії, якщо замовник готовий це оплатити. Але таке трапляється дуже рідко, адже для виробництва навіть найменшої партії упаковки доведеться робити всю технологічну оснастку і використовувати промислове обладнання, як для промислових тиражів, інакше не забезпечити належної якості.

 

Якісна подарункова упаковка - красива, а краса не терпить дилетанства. Виготовлення упаковки повинно здійснюватися професіоналами на відповідному обладнанні. Наша компанія займається виготовленням виробів з картону та гофрокартону, зокрема виготовленням гофротари.

ПП «Васіліск» Вам це пропонує.

Наші клієнти
Отримати безкоштовну консультацію менеджера