Виробництво картонної упаковки в Києві - «Василіск»!

від 1,29 грн / ціну уточнюйте Замовити
Наші переваги
  • БІЛЬШЕ 20 РОКІВ НА РИНКУ
  • БІЛЬШЕ 3 МЛН М2 УПАКОВКИ В РІК
  • НАШІ НАГОРОДИ
    Детальніше
  • ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ
  • ОФОРМЛЯЄМО ICO 9001
Чому ми

Ми маємо замкнутий цикл виробництва - від виготовлення власного гофрокартону до випуску готових виробів будь-якої конфігурації на автоматизованому обладнанні нового покоління

Замовити
Наші клієнти

Виготовлення КАРТОННИХ КОРОБОК І КАРТОНАЖНОЇ ТАРИ НА ЗАМОВЛЕННЯ В КИЄВІ

Картонно-паперова тара і упаковка - найпоширеніший матеріал у світі для упаковки, транспортування і зберігання товарів, а ще це один з найбільш стабільно зростаючих видів упаковки на вітчизняному ринку.

Під цим виразом сьогодні йдеться мова не тільки про картонні коробки на замовлення. Йдеться про різноманіття різних упаковок, починаючи c індивідуальної упаковки і закінчуючи картонній транспортною тарою. Виробництво пакувальної тари Київ інтенсивно росте, розширюється не тільки її асортимент, але що важливо - дизайн самої тари.

Сучасне обладнання для виробництва картонної тари та упаковки дозволяє виготовляти оригінальні зразки картонній тари різних розмірів, завдяки чому вона успішно конкурує на ринку картонно-паперової упаковки. Важливо і те, що істотно зросла якість упаковки:

  1. ергономічність
  2. екологічна чистота

А ще з'явилася така характеристика, як інформативність тари. Вона успішно використовується в якості рекламоносія. Все це серйозно збільшує попит на якісну споживчу і транспортну картонну тару серед вітчизняних виробників товарів. Купити картонні коробки Ви можете в Києві, в компанії ПП Васіліск за розумними цінами оптом.

ВИРОБНИЦТВО ПАПЕРОВОЇ І КАРТОННОГО тари В УКРАЇНІ

В останні роки багато невеликих підприємств з метою конкурентоспроможності взяли курс на підвищення рівня якості тари. Вони почали виробляти на продаж картонну тару складних конфігурацій, в тому числі і з мікрогофри. Крім того, на неї наноситься 4-х барвиста флексография або навіть повнокольоровий офсетний друк, робиться лакування. А зшивання замінили точкової склеюванням гофроящиків.

З огляду на, що картонна тара таких видів зазвичай малотиражна, ця ніша є найбільш перспективною для дрібних і середніх виробників картонної тари або виробників коробок. Виробництво пластикової тари Україна також вийшло на новий рівень.

КУПУЙТЕ КАРТОННІ КОРОБКИ ОПТОМ ВІД ВИРОБНИКА У ПП ВАСІЛІСК!

Відгуки клієнтів
Отримати безкоштовну консультацію менеджера